O MNIE

Cześć, mam na imię Natalia
i bardzo się cieszę, że tutaj jesteś!

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się 8 lat temu, kiedy na świat miał przyjść mój syn Tobiasz. Patrząc jak dziecko szybko rośnie i się zmienia, chciałam zatrzymać te cenne chwile na dłużej. Swoją pasję mogłam połączyć z moim drugim hobby – podróżami. Z radością pokazywałam rodzinie i znajomym coraz lepsze zdjęcia z wyjazdów. Nagle okazało się, że wstawanie o świcie w poszukiwaniu najlepszego światła i kadru stało się ulubionym wakacyjnym nawykiem. Moje starania docenili najbliżsi i przyjaciele. Zaczęli się do mnie zgłaszać z prośbami o utrwalenie swoich pięknych chwil – tych niezwykłych i wyjątkowych jak: narodziny dzieci, śluby, komunie, chrzty, ale także tych zwykłych, a jakże ulotnych z życia codziennego. 

Dzięki tym doświadczeniom miałam szansę rozwijać swoją pasję, która powoli zaczęła przeradzać się w coś więcej. Podczas tych niezapomnianych podróży i pełnych emocji chwil, odkryłam swój największy atut, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Bardzo cenię sobie bliską relację z osobami, które fotografuję. Staram się dbać o przyjazną atmosferę podczas sesji, aby każdy mógł się poczuć swobodnie i komfortowo. Posiadam cały arsenał sztuczek, które sprawiają, że nikt się u mnie nie stresuje i w efekcie na zdjęciach wygląda naturalnie pięknie  🙂  

Moje poszukiwania własnej drogi zawodowej zakończyły się sukcesem i fotografia stała się moim głównym zajęciem. Żeby to osiągnąć ciężko pracowałam nad podniesieniem swoich kwalifikacji, ukończyłam kursy i brałam udział w licznych warsztatach. Dzięki czemu mogę zaoferować Tobie szeroki wachlarz sesji fotograficznych od noworodkowych, przez rodzinne, do każdego rodzaju wydarzeń. Zapraszam Ciebie do zapoznania się z moją galerią i portfolio. 

Poza fotografią jestem całkowicie uzależniona od jogi. Obie te pasje wywróciły moje życie do góry nogami, dając mnóstwo radości, satysfakcji i możliwości spotykania na swojej drodze wspaniałych ludzi. Będzie mi miło spotkać na niej i Ciebie. 

Scroll to Top